Bezúdržbové EKO pieskovisko 2 x 2 m

Bezúdržbové EKO pieskovisko 2 x 2 m


Potrebujete sa poradiť ? Napíšte nám.

ID produktu:
1480
Dostupnosť:
4-6 týždňov vo výrobe
Kód produktu:
Bezúdržbové EKO pieskovisko 2 x 2 m

    1 022,40 721,00
    Bez DPH: 600,83€

    Ušetríte 301,40€
Bezúdržbové EKO pieskovisko 2 x 2 m


pieskovisko je ideálne pre materské školy, do parkov či ako súčasť vybavenia detského ihriska pre hotel či penzión.  Zariadenie je skonštruované v zhode s normou EN 1176 pre verejné ihriská , má originálny desing a viacero doplnkov pre maximálnu zábavú detí.

Tieto detské ihriská sú vyrobené z recyklovaných plastov a tiež sú opätovne recyklovateľné. Napĺňajú preto požiadavky a filozofiu dnešnej doby o dlhodobej udržateľnosti  a prispievajú k minimalizácii enviromentálnej záťaže. Proces spaľovania je totiž pre životné prostredie podstatne viac zaťažujúci ako recyklácia a ďalšie zhodnocovanie. Navyše sa pri recyklácii nevytvára žiaden odpad. Všetok materiál je 100% využiteľný a recyklovateľný. Kúpou tohto výrobku prispievate k čistejšiemu životnému prostrediu.  Navyše sa jedná o lokálnu slovenskú výrobu.

Z uživatelského hľadiska majú tieto ihriská veľmi dlhú životnosť, odolnosť voči vonkajších vplyvom a mechanickému poškodeniu. Z hľadiska servisu a starostlivosti patria oprávnene do kategórie bezúdržbových zariadení.  

Na tieto zariadenia poskytujeme predĺženú až 5 ročnú záruku. Spracovanie plastov aj výroba hracích prvkov zariadení prebieha na Slovensku.

PARAMETRE:Potrebný priestor:         5 x 5 m

Celková výška :               0,27 m

Kritická výška pádu:     1 m , udržiavaný trávnik ako dopadová plocha

Certifikát:                        EN 1176 verejné použitie

Vek:                                   3 - 14 rokov

Záruka:                             5 rokov


Zostava obsahuje:


  • rámy pieskoviska
  • 2 x sedák v rohoch


Materiál:


  • nosná konštrukcia z recyklovaných plastov 90x90mm. Technický nákres nájdete v prílohe.
  • doplnky s HDPE plastov a galvanizovanej ocele a RAL


Uvedená cena je bez montáže a kotvenia. Dodanie je pri týchto zariadeniach možné iba s montážou a kotvením z našej strany. Cenu týchto služieb Vám zašleme na požiadanie na emailovej adrese info@detiazahrada.sk


Share