Hracie zostavy EVO

hracie zostavy EVO sú úplne nový typ ihrísk v našej ponuke. Tieto hracie prvky sú certifikované podľa EN 71 pre bezpečné hračky a sú určené na privátne požitie v záhradách rodinných domov. Vyrábané sú priamo vo Francúzsku.

Použitie:

Individuálne použitie iba na súkromné použitie

Variabilita:

Jednotlivé komponenty je časom možné dokupovať a meniť. Jedná sa o flexibilný stavebnicový systém. Zostavy sú dimenzované podľa vekovej kategórie detí a dokonca môžu s deťmi rásť !

Konštrukcia:

Konštrukcia týchto ihrísk je vyrobená z kovu ( priemer 50mm) a je veľmi stabilná, pevná a trvácna. Vyrobené sú tiež z kvalitných plastov, lán a ďalších materiálov odolných voči UV žiareniu.

Montáž:

Montáž je veľmi jednoduchá a rýchla a zvládne ju naozaj každý priemerne technicky zdatný užívateľ. Súčasťou balenia je aj montážne náradie, montážny manuál a kotvy z galvanizovanej ocele. 

Údržba:

Hracie zostavy je z dôvodu bezpečnosti detí potrebné pravidelne kontrolovať a v prípade potreby na nich vykonávať jednoduchú údržbu. Veľkou výhodou tohto typu hracích zostáv je skutočnosť, že nie je potrebné pravidelné ošetrovanie ochrannými lakmi a ich životnosť je podstatne dlhšia ako pri zostavách z prírodných materiálov.

Záruka:

10 rokov na konštrukciu

2 roky na ostatné časti

                                                                                  

V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.