Zatrávňovacia doska pod ihrisko 1x1m


Potrebujete sa poradiť ? Napíšte nám.

ID produktu:
376
Dostupnosť:
6-8 týždňov vo výrobe
Kód produktu:
Zatrávňovacia doska pod ihrisko 1x1m
Výrobca:
Gras

    52,50 38,00
    Bez DPH: 31,67€

    Ušetríte 14,50€

Ikona Priložené súbory
Katalogovy list na stiahnutie.pdf 208.64KB 740

Zatrávňovacia doska pod ihrisko 1x1 m


Vynikajúca alternatíva riešenia dopadovej plochy pod ihriská s výškou kritického pádu do 3m !!! Výhodou je, že nie je potrebné robiť náročné úpravy terénu, štrkový podklad a tiež priaznivá cena. Dosky sa jednoducho spájajú. Jedná sa o recyklovateľný materiál odolný voči UV žiareniu a šmyku. Trávnik prerastá cez otvory dopadovej plochy. Prerastený trávnik je možné kosiť ako bežný trávnik. Podmienkou položenia je rovný podklad.

Výrobok spĺňa normu EN 1177 , kritická výška pádu do 3m. Rozmer je 1x1m, hrúbka 23mm. Váha cca 14,5kg /m2. Dosky je možné použiť ako tlmiaci povrch pod detské ihrisko alebo fitpark. V cene je aj plastová sieť proti zatlačeniu dosky do terénu a kolíky.

Aké sú hlavné výhody zatravňovacích dosiek ?


Aplikácia priamo na existujúci trávnik

Obrovskou výhodou zatrávňovacích dosiek je, že sa aplikujú priamo na existujúci podklad. To znamená, že nie sú potrebné žiadne náročné úpravy terénu, návoz ton štrkovej drte ani budovanie obrudníkov. Prípadne je možné pri osadení dosiek umiestniť pod ne tenkú vrstvu ornice a zabezpečiť výsev trávového semena, aby časom tráva prerastala skrz mriežku dosiek.

Osadenie na existujúce ihriská

 Keďže sa zatrávňovacie dosky aplikujú priamo na existujúci povrch, je možné použiť ich aj na zariadeniach, ktoré sú už osadené.

Certifikovaná dopadová plocha určená pre zariadenia s kritickou výškou pádu do 3m

Ďalším dôkazom univerzálnosti zatrávňovacích dosiek je skutočnosť, že ako povrch tlmiaci náraz slúžia pre zariadenia až do kritickej výšky 3m !!! Zatrávňovacie odky sú certifikované v zmesle EN 1177.

Blato, dážď ? Žiaden problém

so zatrávňovacími doskami môžete detské ihrisko alebo fitpark využívať celoročne a to aj v sychravom období.

 Jednoduc údržba a montáž

montáž a udržbu určite zvládnete aj svojpomocne. Súčasťou dodávky, je v prípade dodania bez podkládky z našej strany, aj montážny návod.  Trávnik prerastajúci cez rohože je možné kosiť klasickým spôsobom s motorokou kosačkou.


 

 Cenovú ponuku vrátane pokládky Vám radi vypracujeme na základe požadovanej plochy.


Share