Najčastejšie kladené otázky FAQ

Najčastejšie kladené otázky FAQ />

04.10.2016

Realizuje vaša firma aj montáž detských ihrísk ?

Áno, samozrejme. Na požiadanie realizujeme aj montáž u nás zakúpených detských ihrísk. Cenovú ponuku na montáž Vám vieme vypracovať na našom zákazníckom centre.

Pri dodaní ihriska bez montáže sa na túto službu nevzťahuje záruka, resp. ak má platiť certifikát EN 71 ihrisko by malo byť zložené v zmysle montážneho manuálu výrobcu, za čo je zodpovedný subjekt, ktorý túto montáž realizuje.

Aká náročná je montáž detského ihriska, zvládnem to aj sám ?

V prvom rade to závisí od zostavy, ktorú si vyberiete. Montáž hracích veží s jedným alebo dvoma prídavnými modulmy by ste mali zvládnuť. Detské ihriská Jungle Gym sú konštruované tak, aby montáž zvládol bežný úžívateľ. Naša firma Vám pripraví kompletné rezivo a dodá montážny manuál v SJ a dokonca súčasťou balenia je aj časť montážneho náradia. takže priemerný úžívateľ, ktorý zvládne montáž bytového nábytku by si mal s tým hravo poradiť.

Výhodou pri samomontáži je hlavne úspora finančných prostriedkov a skrátená doba dodania.

Čo všetko je v cene ihriska ?

V cene ihriska je kompletné rezivo ( impregnovaná borovica), spojovacie časti, šmýkačka, príslušenstvo (vlajky, pieskovisko, ochranná sieťka proti mačkám, lopty, úchytky, rôzne ochranné a hracie prvky podľa toho čo je uvedené v popisku k produktu), šmýkačka, montážny návod.

V cene uvedenej pri produkte nie je dovoz ihriska. Ihriská štandardne prepravujeme prostredníctvom zmluvnej prepravnej spoločnosti.  Cena prepravy pri dodaní bez montáže je už v uvedenej cene. Tovar v tomto prípade doručujeme našim zmluvným prepravcom. Pri dodaní tovaru s montážou sa vypočíta podľa vzdialenosti z miesta expedície (Trenčín) do miesta dodania (0,40 eur s DPH/Km x 2).

Môžem si k hracím vežiam vybrať akékoľvek prídavné moduly alebo doplnky?

Ak si vyberiete hraciu vežu a k tejto veži jeden prídavný modul sú možnosti prakticky neobmedzené. Ak máte záujem o pripojenie viacerých modulov, odporúčame poradiť sa. Ako vodítko Vám tiež pomôžu produkty v kategórii hracie zostavy, kde si môžete objednať v rámci jedného produktu celú zostavu. Náš internetový obchod momentálne poskytuje určite najširšiu ponuku detských ihrísk Jungle Gym na Slovensku i v Čechách.

Aká je bežná doba dodania od realizácie objednávky ?

Pri detských ihriskách tovar expedujeme do 5-7 dní (dodacia lehota sa mení podľa množstva objednávok, ktoré musíme spracovať). Tento čas potrebujeme na kompletáž ihriska. To znamená, že rezivo na ihrisko pripravujeme až na základe konkrétneho dopytu. Dôvodom je zachovanie jeho kvality a čerstvosti. Pri dodaní s montážou a lakovaním je to cca 2-3 týždne.

Sú ihriská Jungle Gym certifikované a teda bezpečné ?

Áno, detské ihriská Jungle Gym sú certifikované podľa EN 71 a preto sú vhodné na domáce použitie. Prirodzene čo sa týka bezpečnosti detí je dôležité zachovávať odporúčania výrobcu. Všetky informácie týkajúce sa bezpečnosti ako sú bezpečnostné zóny okolo hracej zostavy, údržba, infomácie o dreve a pod. nájdete v priložených  všeobecných bezpečnostných pokynoch.

Predáva a montuje vaša spoločnosť aj ihriská vhodné na verejné použitie ?

Áno, v prípade záujmu Vám vieme dodať a namontovať aj ihriská certifikované podľa EN 1176 vhodné na použitie na verejných priestranstvách ako sú hotely, penzióny, materské škôlky, jasle, detské centrá či parky.

Čo ešte doporučujete pri detských ihriskách ?

Určite by sme budúcemu úžívateľovi z dôvodu ochrany a predĺženia životnosti ihrísk odporučili pravidelné lakovanie drevenných časí ihriska v závislosti jeho stavu. Lakovanie nie je finančne ani fyzicky náročné.

Tiež doporučujeme podloženie nosných hranolov betónovými kockami o rozmeroch 10x10x8cm, aby časom neprišlo k odhnívaniu drevenných častí ihriska, ktoré sú v kontakte s pôdou.

Ako je možné si ihrisko objednať ?

Objednávku na ihrisko môžete spraviť klasickým spôsobom v e-shope, tak ako na každý iný produkt. V prípade nejasností doporučujeme informovať sa ešte pred realizáciou objednávky telefonicky.

Ak máte záujem o dodanie s montážou a lakovaním, doporučujeme, aby ste nás pred objednávkou kontaktovali emailom. Následne Vám zašleme ceny za tieto služby a dovoz materiálu a montážneho personálu.

Je možné zakúpiť ihrisko aj na dobierku ?

Áno, ihrisko si môžete objednať aj na dobierku. Platiť budete kuriérovi priamo pri prevzatí zásielky v hotovosti. Zásielku doporučujeme čo najskôr po prevzatí skotrolovať pre prípad poškodenia pri prevoze.

Platí aj na detské ihriská možnosť odstúpenia od zmluvy bez uvedenia  dôvodu v lehote do 14 dní ?

Áno, samozrejme. Do 14 dní nám stačí zaslať tovar na našu adresu aj s formulárom o odstúpení od zmluvy. Tovar nesmie byť používaný alebo javiť známky opotrebenia. Tiež by mal byť v originálnom balení a nepoškodený !

Aké sú hlavné výhody vášho obchodu ?

  • najväčšia ponuka detských ihrísk
  • krátke dodacie lehoty
  • skvelé ceny ( šmýkačka je už v cene)
  • možná platba na dobierku
  • záručný servis je na naše náklady počas 2 rokov
  • realizujeme aj montáž, povrchové lakovanie drevených častí ihriska
  • poskytujeme aj poradenstvo formou osobných konzultácii v oblasti dodávok súkromných a verejných detských ihrísk